Verdrietig bericht

Met pijn in ons hart willen wij jullie op de hoogte brengen van het feit dat onze lieve en zeer gewaardeerde collega Boukje Bijlsma 1 mei jl. tijdens haar vakantie in Australië totaal onverwachts is overleden. Zij heeft als schoolassistent en later als docent aardrijkskunde onze school heel wat jaren mogen versterken en daar zijn wij haar zeer dankbaar voor.

Maandag het eerste uur komt ons team samen om te rouwen en te herdenken, alle leerlingen zijn het eerste uur vrij. Vanaf het tweede uur, 9.10 zullen we in alle klassen aandacht besteden in de les aan deze treurige gebeurtenis en ervoor zorgen dat leerlingen een plek hebben om erover te praten.

In de gang, tegenover de kamers van de teamleiders, wordt een stilteruimte ingericht waar zowel collega’s als leerlingen welkom zijn. Daar komt ook een condoleanceboek te liggen waar een bericht in geschreven kan worden voor ieder die dat wenst.