Dinsdagavond 13 oktober vond de première plaats van de Waldheimmusical Hercules in Theater de Speeldoos. De voorstelling werd gespeeld door leerlingen en medewerkers van de Waldheim en de zaal was uitverkocht.
Op woensdagochtend 14 oktober werd gespeeld voor leerlingen en leerkrachten van basisscholen uit Baarn en Soest.
In Hercules volgt het publiek de avonturen van de beroemde Griekse halfgod die zijn krachten verliest en moet bewijzen dat hij een echte held is. Samen met zijn vrienden neemt hij het op tegen Hades en ontdekt hij dat moed, vriendschap en doorzettingsvermogen belangrijker zijn dan kracht en roem.
De musical is het resultaat van maandenlange voorbereiding door ongeveer vijftig leerlingen en medewerkers. Met muziek, dans, spel en kleurrijke kostuums wisten zij het publiek van begin tot eind mee te nemen in het verhaal.
De Waldheim kijkt terug op twee geslaagde voorstellingen en veel enthousiaste reacties uit de zaal.
